Home page > Aktuality > Online diskuze - Zkušenosti s průzkumem trhu

Online diskuze - Zkušenosti s průzkumem trhu

Vážení partneři, blížící se konec roku je ideální příležitostí pro bilancování naší víceleté spolupráce v rámci realizovaných průzkumů trhů a výměnu zkušeností a podnětů, které by ještě více mohly prohloubit vzájemně výhodnou spolupráci při tvorbě analýz sloužících především pro plánování rozvoje AČR.

Rádi bychom využili této příležitosti a uspořádali neformální online-diskuzi (Google Meets) na téma Vašich dosavadních zkušeností s průzkumem trhu, vnímání procesu průzkumu trhu ze strany průmyslu, a také novinek, které bychom chtěli zahájit příští rok.

Za Vaši vstřícnost a možnou zpětnou vazbu z procesu, který máme v resortu obrany metodicky a odborně na starosti, Vám nabízíme představení činnosti našeho oddělení a procesu průzkumu trhu pro podporu akvizičního procesu.

Vaše možné postřehy a komentáře budou pro nás jedním z důležitých vstupů pro neustálé zkvalitňování procesu průzkumu trhu a poslouží k další kultivaci vzájemných vztahů mezi resortem obrany a Vámi, dodavateli a výrobci.

V případě Vašeho zájmu se můžete pro online-diskuzi registrovat na marketresearch@army.cz, předběžný termín je v polovině ledna 2020. Detailní informace Vám poskytneme po potvrzení Vaší účasti.

 

Budeme se těšit!

Tým OdPTA

Nahoru