Úvodní stránka > Realizované průmyslové dny

Realizované průmyslové dny

Průmyslový den k modernizačnímu projektu „Ruční protitanková zbraň nové generace“

Za přítomnosti významných zástupců Armády ČR a rezortu Ministerstva obrany ČR  uspořádali pracovníci Oddělení marketingové podpory obranných akvizic (OdMPOA), Sekce vyzbrojování a akvizic MO ve dnech 27. a 28. listopadu Průmyslový den k plánovanému pořízení ručních protitankových zbraní nové generace pro mechanizované jednotky AČR. O chystanou zakázku se vážně zajímá 7 potenciálních dodavatelů z řad zahraničních i domácích společností. Podrobnější informace zde


Systém živé simulace

Dne 27. dubna 2017 proběhlo za organizace Sekce vyzbrojování a akvizic a Centra simulačních a trenažérových technologií Brno (CSTT) jednání se zástupci německé společnosti Rheinmetall spolu s jejich českým partnerem LOM Praha, a.s. a VR GROUP, a.s. a švédskou společností SAAB Group s jejich partnerem SAAB Czech s.r.o. Více informací zde: pd-systemy_zive_simulace.docx


Lehké terénní vozidlo

Za přítomnosti významných zástupců Armády ČR, Ministerstva obrany a zástupců automobilového průmyslu uspořádala Sekce vyzbrojování a akvizic MO 28. dubna 2017 další kolo tzv. průmyslových dnů k plánovanému pořízení nových lehkých terénních vozidel pro české ozbrojené síly. Podrobnější informace zde.


Nový PLRK středního dosahu jako náhrada systému 2K12 KUB

Ve dnech 9. a 10. listopadu 2016 se v prostorách Ministerstva obrany uskutečnil Průmyslový den organizovaný pracovníky Sekce vyzbrojování a akvizic MO pro pozvané výrobce systémů středního dosahu PVO. Podrobnější informace zde.


Pořízení děla ráže 155 mm

Ve dnech 12. a 13. dubna 2016 byl pracovníky SVA uskutečněn Průmyslový den k připravovanému programu „Pořízení děla ráže 155 mm“ s výrobci houfnic. Bližší informace zde: Tiskova_zprava.docx.

Nahoru